CUDA INSTAGRAMA

Cuda Instagrama – ślubny Photo Album!


Teoretycznie sezon ślubny już za nami. Ale to tylko teoretycznie a jak jest w praktyce? Nadal planujesz, organizujesz i przygotowujesz ten ważny dzień? Jeśli tak, chętnie pomożemy, sprawdź klikając tutaj.

Jeśli chodzi o mnie to od kilku miesięcy jestem już żoną. Teraz przyszedł czas na uporządkowanie wspomnień, a więc zdjęć z tego ważnego dnia.

Ja akurat jestem fanką fotografowania wszystkiego co się da. Zdjęcia pomagają mi wrócić do ważnych momentów, ciekawych podróży czy fajnych chwil z przyjaciółmi i rodziną. Mam ich mnóstwo w telefonie, na komputerze i dyskach. Zalegają nieposegregowane na różnych nośnikach i ciężko się w nich odnaleźć dlatego nie przeglądam ich zbyt często, a właściwie to w ogóle.

Od kilku lat przynajmniej raz w roku drukuje wybrane zdjęcia z ważniejszych momentów, które już za mną. Każdy rok ma swój osobny album lub fotoksiążkę. W ten sposób wszystko jest uporządkowane i łatwo dostępne.

Stawiamy na tradycję

Tak ważne wydarzenie jak ślub, podróż poślubna, wieczór panieński zasługują naszym zdaniem na osobną uwagę. Dlatego tym razem przedstawiamy Wam 10 sklepów, oferujących wyjątkowe albumy na Wasze ślubne (i nie tylko) fotografie. Tym razem stawiamy na tradycję dlatego przedstawiamy Wam albumy fotograficzne przeznaczone do ręcznego wklejania wywołanych zdjęć.

Wyjątkowe albumy ślubne z Instagrama

1. papierowesztuki – tutaj znajdziecie zarówno albumy fotograficzne jak i księgi gości. Wszystkie produkty tej firmy są personalizowane, szyte ręcznie i oprawiane. Naszym zdaniem ta marka warta jest uwagi ze względu na różnorodność wzorów jakie oferuje. Z pewnością każdy tutaj znajdzie coś w swoim stylu.

2. pracownia_kredka – to idealny wybór dla osób, które tak jak my kochają drewno. W tej pracowni znajdziecie robione i malowane ręczne albumy, kalendarze i pudełka. Wszystkie ich produkty są naturalne i piękne a w dodatku wykonane w Polsce. Sami sprawdźcie!

3. crystal_albums – to albumy w najlepszym wydaniu. Marka ta założona została przez młode małżeństwo, które dążyło do stworzenia albumu idealnego. Zwracają szczególną uwagę na detale, a w dodatku szybko realizują zamówienie. Z ich produktów korzystają profesjonalni fotografowie.

4. papendekle_photoalbums – to firma z Katowic oferująca oryginalne albumy na zdjęcia. Wszystkie produkty tej marki są haftowane i robione ręcznie. Decydując się na zakupy z papendekle_photoalbums możecie być pewni, że Wasz album będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

5. allubra_ – marka oferująca personalizowane albumy fotograficzne i księgi gości. Założona została przez trójkę młodych ludzi, którzy wraz ze swoją kreatywnością i pasją tworzą wyjątkowe produkty dostarczane prosto z Beskidów.

6. fotokoszykpl – sklep fotograficzny oferujący całą masę produktów. Znajdziecie tam nie tylko albumy na zdjęcia ale również ramki, akcesoria i usługi.

7. shooshooart – marka oferująca wiele gadżetów dla nowożeńców i nie tylko. Powstała z miłości do projektowania i tworzenia rękodzieła. W shooshooart znajdziecie albumy fotograficzne, dekoracje i akcesoria na różne okazje.

8. przetwornia_wspomnien – założona przez 3 dziewczyny, które są miłośniczkami akwareli. Te kobiety tworzą rzeczy, które pomogą zachować wspomnienia. Tworzą wyjątkowe albumy na zdjęcia i grafiki. Dodatkowo prowadza bloga, na którym znajdziecie wiele ciekawostek np. jak wklejać zdjęcia do albumu lub jak zrobić kolaż ze zdjęć. Zapraszamy!

9. papier.lab – firma powstała w 2014 roku , która łączy w sobie sztukę nowych mediów i technologię z rzemiosłem. Znajdziecie tu tradycyjne albumy fotograficzne, które charakteryzują się unikatową i indywidualnie dopasowaną grafiką.

10. arandhome – to nieduża rodzinna firma, która oferuje ręcznie wykonane ozdoby, zabawki i albumy fotograficzne. Wszystko co tu znajdziecie zostało wykonywane z ogromną starannością i dokładnością. Produkty tej marki charakteryzują się prostotą, delikatnością i subtelnym urokiem.

Wspomnienia są bardzo ważne, towarzyszą nam każdego dnia i będą towarzyszyć już zawsze. Dlatego warto je pielęgnować i odpowiednio przechowywać. Jesteśmy pewne, że jak już raz stworzycie album z papierowymi fotografiami nigdy więcej nie nagracie zdjęć na płytę.

Życzymy Wam miłego kompletowania wspomnień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *