GIFT BOX

Gift Box w wersji walentynkowej z darmowymi kuponami do pobrania!


Walentynki – święto, które niektórzy kochają a inni nienawidzą. Do której grupy należycie? My zawsze wykorzystujemy każdą, nawet drobną okazję, żeby sprawić przyjemność naszym drugim połówkom. Mimo, że obie jesteśmy w związkach od ponad 10 lat to nadal staramy się wręczać partnerom choćby drobne niespodzianki.

Walentynkowy Gift Box

Przygotowałyśmy dla Was inspirację na wyjątkowy Gift Box. Zawiera nie tylko drobne upominki ale i oryginalne kupony. Każdego dnia/tygodnia/miesiąca (wszystko zależy od Was) Wasz partner losuje jeden bon, który upoważnia go do drobnej przyjemności. Takich bonów nie musicie wypisywać ręcznie ani projektować w skomplikowanych programach graficznych. Wszystko zrobiłyśmy za Was. Sprawdźcie klikając tutaj. Jest to świetny i niecodzienny prezent, z którego Wasza druga połowa będzie bardzo zadowolona. Zaufajcie nam!

Poniżej przedstawiamy pomysł na gift Box w wersji walentynkowej.

A pamiętacie nasz Gift Box w wersji dla niej? On również idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji walentynek dla Waszej partnerki. Zajrzyjcie tutaj i sprawdźcie.

Co wchodzi w skład Gift Boxa walentynkowego?

Nasze pudełko pełne drobnych niespodzianek zawiera:

  1. Kubek walentynkowy;
  2. Herbatę liściastą, którą przesypałyśmy do przeźroczystych torebek;
  3. Słodkie malinki i cukierki;
  4. Kupony w słoiku, które możecie pobrać tutaj.
  5. Kartki walentynkowe, które możecie pobrać tutaj.

Oczywiście to tylko inspiracja. Do takiego boxa możecie włożyć praktycznie wszystko, co tylko spodoba się Waszym parterom. Jeśli macie jakieś pomysły na inne ciekawe i oryginalne prezenty dajcie znać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *