DO DRUKU

Kupony i kartki na walentynki – do druku!


Prezenty walentynkowe nie musza być nudne i banalne. Najlepsze są te, które stworzycie sami. Kreatywnie i własnoręcznie zrobione upominki z pewnością ucieszą Wasze drugie polówki bardziej niż kolejny „biały miś” ze sklepu. Jeśli szykujecie się do walentynek i szukacie ciekawego i oryginalnego prezentu dla swoich ukochanych to koniecznie sprawdźcie co dla Was przygotowałyśmy. 🙂

Kupony walentynkowe – do druku!

Przygotowałyśmy walentynkowe kupony dla Waszej drugiej połówki. To genialny sposób na oryginalny prezent. Każdy kupon upoważnia do innej „przyjemności”. Wasi partnerzy mogą losować jeden kupon tygodniowo, który uprania ich do określonego przywileju. Poniżej znajdziecie projekt z gotowymi bonami. Wystarczy pobrać, wydrukować i gotowe!

Jeśli nie macie pomysłu jak zapakować takie kupony, zobaczcie jak my wykorzystałyśmy je w naszym prezencie – wystarczy kliknąć tutaj. Przedstawiamy tam pomysł na stworzenie ciekawego, walentynkowego gift boxa!

Kartki walentynkowe – do druku!

Kartki walentynkowe to już tradycja. Od najmłodszych lat wręczało się je już swoim szkolnym miłościom. Dlatego w prezencie z okazji święta zakochanych nie może jej zabraknąć. Poniżej znajduje się nasza propozycja na kartki walentynkowe, które możecie pobrać całkowicie za darmo.

kartki najlepiej wydrukować na papierze technicznym lub dyplomowym.


Jeśli zdecydujecie się wykorzystać nasz pomysł na walentynkowe kupony i kartki to koniecznie dajcie nam znać!

Życzymy Wam miłosnych walentynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *