DO DRUKU

Packing list – do druku


W końcu mamy upragnione lato i wakacje, na które wielu z Was czekało cały rok. Rozpoczęliśmy już czas urlopów i wyjazdów. Uwielbiamy podróże, zwiedzanie świata, poznawanie nowych kultur i smaków. Lada moment wyjeżdżamy wspólnie z mężami do Lizbony. Już nie możemy się doczekać!

Wiecie zapewne z poprzednich wpisów, że lubimy być dobrze zorganizowane. Jakiś czas temu stworzyłyśmy już kilka plannerów, dotyczących organizacji. Jeśli ich nie pamiętacie sprawdźcie klikając tutaj.

Kilka razy zdarzyło nam się, że specjalnie zakupiona na wyjazd para cudownych sandałów została w domu, a ładowarka do telefonu w dalszym ciągu siedziała spokojnie w gniazdku w sypialni.

W tym roku postanowiłyśmy sobie oszczędzić nerwów i wszystko zapisać by niczego nie przegapić. Oczywiście można zrobić listę rzeczy do zabrania na zwykłej kartce, ale na tak przygotowanych plannerach z podziałem na kategorie będzie dużo przyjemniej i łatwiej.

3 PROJEKTY DO POBRANIA

Poniżej znajdują się packing listy, które stworzyłyśmy specjalnie dla osób wybierających się w podróż. Pozwalają one na wpisanie wszystkich przedmiotów, potrzebnych na czas wyjazdu. Ich zadaniem jest ułatwienie Wam tej mozolnej i ciężkiej pracy zwanej pakowaniem 🙂

Warto je wydrukować już na kilka dni przed wyjazdem. Im wcześniej zaczniecie je wypełniać tym więcej czasu, a tym samym większa szansa, na wpisanie wszystkiego co chcecie zabrać. Packing listy najlepiej jest mieć cały czas przy sobie, wtedy w każdej chwili możecie uzupełnić je o kolejną rzecz, która właśnie przyszła Wam do głowy. Takie działanie pozwoli niczego nie przegapić.

PACKING LIST – UBRANIA I DODATKI

Pierwszy projekt dotyczy ubrań i dodatków. Tutaj wpisujecie wszelkiego rodzaju odzież, obuwie, bieliznę, biżuterię i torby, które chcecie mieć ze sobą w podróży. Dodatkowo do wykorzystania jest tabela, którą możecie uzupełnić ważnymi notatkami i informacjami, o których nie możecie zapomnieć przed wyjazdem.

PACKING LIST – KOSMETYKI I AKCESORIA

Poniższa lista dotyczy wszelkiego rodzaju kosmetyków i akcesoriów takich jak dokumenty, elektronika czy leki, które są Wam niezbędne w podróży.

PACKING LIST – ORGANIZACJA

Trzeci ostatni projekt dotyczy organizacji. W nim zapiszecie wszystko co musicie zrobić, kupić i załatwić. Dodatkowo tak jak w pozostałych dwóch listach jest miejsce na Wasze prywatne notatki.

Czas wakacji i urlopów trwa w najlepsze. Aby czuć się dobrze i nie denerwować na siebie, że zapomnieliśmy zabrać z domu czegoś ważnego, warto poświęcić chwilę by dobrze się przygotować. Wydrukowanie i wypełnienie list zajmie Wam kilkanaście minut, a da poczucie spokoju przed wyjazdem oraz zaoszczędzi wielu rozczarowań i nerwów w trakcie podróży. Miłego pakowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *