DO DRUKU

Plakaty z hasłami, które zmotywują Was do działania!


„Nowy rok nowa ja”. Jedno z najczęstszych zdań jakie słyszy się z początkiem stycznia. Jesteśmy ciekawe ile z Was rozpoczęło 2019 rok z takim mottem. Wiemy, że utrzymanie swoich postanowień noworocznych nie jest łatwe. Minęły dopiero 3 tygodnie nowego roku a już wiele z Was odpuściło. Zarówno my jak i wielu naszych znajomych – mimo obietnic – do dnia dzisiejszego nie rzuciło palenia, już na starcie poddało się w walce o utratę wagi i nadal nie podjęło nauki języka obcego.

Dlaczego nie udaje nam się osiągnąć założonych celów?

Nawet jeśli spełniacie się w swoich założeniach, albo nie praktykujecie tej „tradycji” to każdy nowy dzień przynosi nowe wyzwania, marzenia i plany. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze łatwo to wszystko osiągnąć a wiele rzeczy, z którymi borykamy się na co dzień jest ponad nasze siły. Ale czy na pewno tak jest? Dlaczego czasami poddajemy się zanim w ogóle zaczniemy działać?

Odpowiedź jest prosta – brakuje nam motywacji i pewności siebie.

Drobna pomoc w osiągnięciu celów

W związku z tym, wpadłyśmy na pomysł aby dodawać Wam otuchy i napędzać do działania każdego dnia. Przygotowałyśmy dla Was pomoc, dzięki której codziennie otrzymacie drobną dawkę motywujących słów. Być może będzie to Wam przypominać o tym, by żyć na 100%, realizować się i spełniać marzenia!

Plakaty z motywacyjnymi hasłami – do druku!

Poniżej znajdziecie 12 typograficznych plakatów z hasłami, które każdego dnia będą motywować Was do działania i realizacji planów! A jeśli jeszcze nie posiadacie pomocy w organizacji to odwiedźcie nasz poprzedni wpis o stworzeniu kalendarza. Nie tylko pięknie wygląda i pasuje do każdego wnętrza ale również ułatwi Wam planowanie. Jeżeli chcecie zobaczyć jak go przygotować kliknijcie tutaj.

12 darmowych plakatów do druku!

Plik do pobrania zawiera 12 plakatów! Dla lepszego efektu wybierzcie papier dyplomowy lekko satynowy, który podkreśli efekt złotego koloru.

Plakaty możecie pobrać całkowicie za darmo. Wystarczy wydrukować, włożyć w ramkę lub powiesić na korkowej czy magnetycznej tablicy. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i stylu. Motywacyjne hasła widziane każdego dnia będą przypominać o tym, jak dużo macie sił na realizację swoich celów i spełnianie marzeń.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *