DO DRUKU

Planner do druku, który pomoże Wam zrealizować cele w 2019 roku!

Zapanuj nad swoim życiem, czyli plan na nadchodzące miesiące!

Jeśli tak jak my lubicie mieć wszystko pod kontrolą i chcecie pomóc sobie w organizacji nadchodzących miesięcy warto pomyśleć o karcie rzeczy do zrealizowania czyli o plannerze na nowy rok. Dla nas taki planner to niezbędnik, który przypomina nam o celach do których dążymy. Z pewnością to co zapisane działa na nas motywująco a odhaczanie zrealizowanych planów daje ogromną satysfakcję. Przekonajcie się sami!

Postanowiłyśmy przygotować projekt plannera na 2019 rok. Powinno się na nim znaleźć wszystko to co Was inspiruje, motywuje i przypomina o ważnych sprawach. W tym projekcie w większej mierze to Wy macie kontrolę nad tym jak ostatecznie będzie wyglądał! Możecie go wykorzystać jako planner na tydzień, miesiąc lub cały rok!

Jeśli lubicie minimalizm wypełnijcie tylko tekstem wyznaczone miejsca, jeśli zaś macie dusze artysty i lubicie wyrażać siebie zachęcamy do ozdobienia go w dowolny sposób. Dajcie się ponieść wyobraźni 🙂 Pamiętajcie, że najważniejsze jest to aby planner podobał się Wam. W końcu będziecie patrzeć na niego każdego dnia przez kolejne miesiące.

Jeżeli sam planner Wam nie wystarcza i chcielibyście mieć pod kontrolą każdy dzień pomoże Wam w tym kalendarz. Jeśli nie widzieliście jeszcze naszego pomysłu na kalendarz DIY kliknijcie tutaj i zainspirujcie się.

Planner do druku!

Projekt zawiera kilka głównych kategorii:

  • Filmy, które chcecie obejrzeć;
  • Książki, które chcecie przeczytać;
  • Dania, które chcecie skosztować lub ugotować;
  • Miejsca, które chcecie odwiedzić;
  • Rzeczy do kupienia;
  • Ciało i zdrowie, czyli wszystko związane ze zdrowym odżywianiem, ćwiczeniami, zaplanowanymi zabiegami itp.;
  • Top 3 cele, które chcecie zrealizować;
  • Ważne wydarzenia, które nadejdą w 2019 roku;
  • Wasze główne motto;
  • Notes na notatki.

Chyba nie musimy wyjaśniać co należy wpisywać w poszczególnych kategoriach. Piszcie wszystko co chcielibyście osiągnąć w nadchodzących miesiącach. A gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości pytajcie w komentarzach, chętnie podpowiemy 🙂

Planner to nie wszystko!

Oprócz plannera przygotowałyśmy coś jeszcze. Jesteście ciekawi? Poniżej znajdziecie bucketlist czyli listę rzeczy do zrobienia w roku 2019. Naszym zdaniem to bardzo przydatny projekt. Możecie zapisać tam wszystkie postanowienia noworoczne, zadania i cele, które chcecie zrealizować w nadchodzących miesiącach.

Bucketlist czyli lista zadań na nadchodzące miesiące

Projekt możecie wydrukować i postawić w widocznym miejscu np. w sypialni. Dzięki temu, każdego dnia będziecie przypominali sobie o swoich marzeniach. Okienka, które widoczne są na grafice służą do odhaczania już zrealizowanych zadań co ułatwi Wam planowanie kolejnych wyzwań.

Naszym celem przy tworzeniu tych dwóch projektów było zmotywowanie do działania. Wszystkie przygotowane przez nas projekty są do pobrania całkowicie za darmo. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one dążyć do celów i spełniać marzenia, które Was uszczęśliwią. Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *