DO DRUKU

Tygodniowy planner do druku, na którym zapiszesz swoje plany, cele i priorytety na 7 dni.

Zaplanuj swój tydzień z plannerem

Zauważyłyśmy, że wpisy dotyczące organizacji cieszą się dużym zainteresowaniem. Chyba tak jak my lubicie mieć wszystko dobrze rozplanowane i pod kontrolą. W związku z tym postanowiłyśmy pójść dalej w tym kierunku i przygotować dla Was kolejny projekt do druku.

Planner 7 dniowy

Tym razem również jest to planner, ale bardziej szczegółowy bo tygodniowy. Dzięki niemu, znajdziecie miejsce by zapisać wszystkie swoje plany, cele i priorytety na nadchodzące 7 dni. Jeśli planner roczny, Wam nie wystarcza i chcecie organizować sobie każdy dzień wypisując wszystko co dla Was ważne, jesteście w dobrym miejscu. A jeśli jeszcze nie widzieliście projektu plannera i buckelisty na 2019 rok zachęcamy do sprawdzenia wpisu klikając tutaj.

Poniżej znajduje się przygotowany przez nas planner, który możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo.

Projekt zawiera puste miejsca, w które należy wpisać wszystko to co chcecie zrealizować w nadchodzącym tygodniu.

Składa się z kilku kategorii:

  • Dni tygodnia- poczynając od poniedziałku, kończąc na niedzieli;
  • 3 najważniejsze priorytety na nadchodzący tydzień;
  • Rzeczy do kupienia w najbliższych dniach;
  • Bieżące notatki;

Naszym zdaniem główną zaletą takiego plannera jest to, że w łatwy sposób pokaże Wam co i kiedy macie do zrobienia. Dzięki temu, każdego dnia będzie Was motywował do działania i o wszystkim przypominał. Jest on również bardzo praktyczny, ponieważ zamiast 7 kartek na 7 dni tygodnia jest tylko jedna, na której jest wszystko 🙂

Taki planner nauczy Was wybierać najważniejsze zadania i skupiać się właśnie na nich, a dzięki miejscu na własne notatki będziecie mogli na bieżąco zapisywać wszystkie rzeczy dnia codziennego, łącznie z telefonami czy adresami mailowymi.

Nie jest to planner tylko na nadchodzący tydzień. Możecie korzystać z niego cały czas, ponieważ zostawiłyśmy puste miejsca na uzupełnienie dat. Projekt wystarczy wydrukować w kilku bądź kilkunastu egzemplarzach i cieszyć się nim przez najbliższe miesiące.

Miłego planowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *